dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Автор: Управління освіти. Posted in Оголошення

на заміщення вакантних посад директорів  закладів загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади

      

 

    Відповідно до ст. 26 Закону України «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Кодексу законів про працю України,  Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом  МОН України від 28.03.2018 № 291, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади 15.06.2021 проведено конкурс на заміщення вакантних посад директорів  закладів загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади.

 На 4 вакантних місця директорівзакладів загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громадибуло подано 6 заяв від претендентів Хоменко Н.В., Коновал А.І., Рудь Л.М., Мазніченко Н.В., Шевченко А.П., Чичик К.В.

Чичик К.В. відмовилась брати участь у конкурсному відборі, тому її кандидатуру було знято від подальшої участі в проведенні конкурсного відбору.

 Успішно пройшли конкурсне випробування та набравши більшу кількість балів, за рішенням конкурсної комісії  переможцями були визнані:

1. Хоменко Н.В. на заняття вакантної посади директора Академічного ліцею №3 Обухівської міської ради Київської області.

2. Коновал А.І. на заняття вакантної посади директора Академічного ліцею №5 Обухівської міської ради Київської області.

3. Рудь Л.М. на заняття вакантної посади директора Григорівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області.

4. Шевченко А. П.на заняття вакантної посади директора Дерев’янської гімназії Обухівської міської ради Київської області.

                                    Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіхів у роботі!

Оголошення про зміну часу і місця проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів

Автор: Управління освіти. Posted in Оголошення

Увага!

Відповідно до рішення конкурсної комісії (Протокол №2 від 11.06.2021р.) змінено час і місце проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів  закладів загальної середньої освіти  Обухівської міської територіальної громади. 

Конкурс відбудеться 15 червня 2021року о 14.00 за адресою: вул. Миру 12, м. Обухів, Київська область, 08702, актова зала Академічного ліцею №3 Обухівської міської ради Київської області. 

 

Протокол

Оголошення 1

Автор: Управління освіти. Posted in Оголошення

31.05.2021 р. закінчився прийом документів осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освітиОбухівської міської територіальної громади.

Відповідно до рішення конкурсної комісії (Протокол №1 від 02.06.2021р.) до конкурсного відбору допущено таких кандидатів:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Назва закладу

1.

Хоменко

Надія Вікторівна

Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області

2.

Коновал

Антоніна Іванівна

Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області

3.

Рудь

Людмила Миколаївна

Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області

4.

Чичик

Катерина Володимирівна

Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області

5.

Мазніченко

Наталія Володимирівна

Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області

6.

Шевченко

Анатолій Петрович

Дерев’янська гімназія Обухівської міської ради Київської області

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освітиОбухівської міської територіальної громади відбудеться 15 червня 2021року о 10.00 за адресою: вул.Миру, б. 12-Б, м.бухів, Київська область, 08702 (Комунальний заклад Обухівської міської ради"Обухівський міський інклюзивно-ресурсний центр").

Наказ про склад конкурсної комісії від 21.05.2021р. №131

Протокол №1

Протокол №1 продовження

 

Оголошення

Автор: Управління освіти. Posted in Оголошення

Оголошення

про проведення конкурсного відбору

на вакантні посади директорів

закладів загальної середньої освіти

Обухівської міської територіальної громади

Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади:

1. Академічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області (м. Обухів, вул. Миру, 12);

2. Академічний ліцей №5 Обухівської міської ради Київської області (м. Обухів, вул. Лермонтова, 24);

3. Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обухівської міської ради Київської області (Обухівський район, с. Григорівка, вул. Героїв Майдану, 31);

4. Дерев’янська гімназія Обухівської міської ради Київської області  (Обухівський район, с. Дерев'яна, вул. Шкільна, 17)

Найменування посади:

- Директор закладу загальної середньої освіти

Умови оплати праці:

      Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до посмтанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"; наказу МОН від 26.09.2005 №557 " Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освівти та наукових установ", інших нормативних документів.

Директор закладу загальної середньої освіти призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади. Права, обов’язки і відповідальність директора закладу загальної середньої освіти, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

          Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа,  яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров`я, що не перешкоджає виконанню професійних обв`язків.

Перелік документів:

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, особисто подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 20 днів з дати опублікування оголошення в управлінні освіти Обухівської міської ради за адресою: вул. Каштанова, 13,конт. т. 6-40-71.

Контактна особа:

Андрійчук Світлана Андріївна

т. 068 33 44 817

Наказ №123 про проведення конкурсу

Положення про конкурс на посаду керівника комінального закладу загальної середньої освіти