Зустріч учасників проекту «Філологічний Олімп» Київської області
14 червня 2017 р. у стінах КВНЗ КОР «Академія безперервної освіти» відбулася зустріч учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп». Це зустріч однодумців, учителів, які вміють працювати, творити, вчитись самі і вчити інших, яких об’єднав «Філологічний Олімп». Ми, філологи Київщини, із задоволенням і нетерпінням чекаємо, коли знову зможемо зустрітись, адже стали однією великою сім’єю, а Філологічний Олімп – домівкою.
Головним питанням заходу стало організація роботи вчителів-словесників Київщини на шляху реалізації Проекту на ІІ етапі проведення експерименту. Зустріч розпочалася обговоренням результатів конкурсів-оглядів Проекту учнівського «Стежками літературних героїв 2017» та для вчителів «На хвилі сучасності 2017».
Вітаємо з перемогою:
Гордієнко Оксану Василівну- вчителя НВК«Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області, яка посіла ІІІ місце у номінації "Методичні розробки уроків".
В учнівському конкурсі ( номінація"За творами дитячих письменників") 1 місце посів Образенко Володимир, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 міста Обухова. Київської області (учитель: Нечипоренко Оксана Миколаївна); 2 місце завоювала Замрій Ярослава, учениця НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області, 5 клас(учитель: Гордієнко Оксана Василівна)
Колеги поділились своїми думками:
«На сьогоднішній зустрічі ми отримали море задоволення, захоплення і досвіду. Цікавий, насичений захід, вдале поєднання теоретичної і практичної частини зустрічі. Ідея самого проекту унікальна і виправдана».
«Дуже зворушила гостинність, доброзичливість, а також місце проведення навчального тренінгу «Як представити себе колегам…»».
«Я дуже рада, що беру участь у Проекті. Дізнаюсь багато нового, цікавого, особливо читаючи журнал. А які цікаві конкурси і для вчителів, і для учнів!»
«Відчуття, що ми йдемо в ногу з часом не покидало мене на заході. Мета проекту повністю співпадає із завдання Нової української школи. Сподіваємося, що працюючи у Проекті, ми будемо готові працювати у сучасній оновленій школі, і будемо готовими до сертифікації вчителів».
Усі учасники зарядилися позитивними емоціями і з піднесеним настроєм повернулись до своїх домівок. (Фесан Л.П.)