dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Семінар-практикум учителів історії та правознавства

Однією із унікальних форм, що дозволяє зробити цікавою і захоплюючою роботу учнів на творчо-пошуковому рівні є дидактична гра, яка сприяє вивченню матеріалу, його закріпленню і повторенню, розвитку пам’яті та уяви школярів.

 01 березня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа I-III ступенів №5» Обухівської міської ради Київської області відбувся семінар-практикум вчителів історії та правознавства м. Обухова на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом використання гри на уроках та позакласних заходах з історії та правознавства». Метою семінару було: ознайомити учасників семінару з системою роботи вчителів щодо практичного використання дидактичних ігор на уроках та позакласних заходах з історії, правознавства.

            Семінар відкрила Фесан Л.П., методист міського методичного кабінету, яка ознайомила з планом роботи.

           Теоретичну частину семінару провела Дорогань В.В., керівник  ШМК вчителів історії та правознавства НВК №5, яка  надала методичні рекомендації щодо використання ігор на уроках історії та правознавства.   Було охарактеризовано класифікацію дидактичних ігор за методикою проведення та дидактичною метою, їхні види. У виступі було зазначено, що важливою проблемою залишається питання урізноманітнення навчального процесу, активізації пізнавальної діяльності учнів, розширення сфери їх інтересів. Засобом розвитку пізнавальних здібностей учнів є вміле застосування таких методів і прийомів, які забезпечують високу активність учнів у навчальному пізнанні. 

 У практичній частині вчителі мали змогу відвідати урок історії у 7-А класі на тему «Культура Галицько-Волинської держави» (вчитель Тарадайко І.І.) та позакласний захід з правознавства у 10-А класі «Вибори президента» (учитель Трофімова О.В.) Тарадайко І.І. та Трофімова О.В. поділились з присутніми своїми знаннями та особливостями використання дидактичних ігор на уроках та позакласних заходах.

           Царенко Л.Й., заступник директора з навчально-виховної роботи, провела цікаву і змістовну екскурсію навчальним закладом. Активним було обговорення відкритих уроків.  Роботу вчителів НВК, які підготували та провели семінар-практикум оцінено високим балом.