dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Сьогодні Всесвітній день безпечного Інтернету

        Останнім часом відзначення Всесвітнього дня безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day) в Україні набуло певної традиційності. Святкування, встановлене Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету), відбувається щорічно у другий вівторок лютого. Мета свята — об'єднати зусилля держави, громадськості у пошуку шляхів безпечного користування Інтернетом, обговорити питання Інтернет-етики та Інтернет-безпеки, вжити заходів з популяризації механізмів безпечної роботи у мережі, перш за все — серед дітей і молоді.
      На сьогодні точна кількість користувачів Всесвітньою павутиною в Україні невідома, статистика від різних провайдерів заперечлива і не відповідає офіційним даним. Дослідження Київського міжнародного інституту соціології свідчать, що у вересні 2013 р. вже 49,8% дорослого населення України мали постійний доступ до Інтернет, і цей показник постійно зростає.
         Для більшості з нас Інтернет — це вільний доступ до корисної інформації, однак із його допомогою легко отримати і персональні конфіденційні дані. Адреса, телефон, особисті фото, відомості про рідних, паспортні дані, банківські рахунки, — ось далеко не повний перелік інформації, яку активний користувач мережі зберігає на її серверах.
         Статистика, яку надає представництво Європейського Союзу, свідчить, що 77% молодих людей віком від 13 до16 років (та 38% дітей віком від 9 до 12 років) мають особистий профіль у соціальних мережах. Однак 12% європейців віком від 9 до 16 років визнають наявність певних факторів в Інтернет-мережі, які їх тривожать.
        Опитування свідчить: більшість дітей (63%) отримують інформацію про безпечне поводження в Інтернеті від своїх батьків; 58% — від учителів; 44% — від своїх однолітків.

        У навчальних закладах міста відбудуться заходи присвячені безпечній поведінці дітей в Інтернеті. Ми обов'язково розповімо про них у наступних публікаціях.