dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

В Обухові у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – ліцей» відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

 

     30 листопада 2015 року на базі навчально – виховного комплексу «Зага-льноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Обухівської міської ради Київсь-кої області відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему: «Патріотизм без примусу» із досвіду роботи з національно-патріотичного виховання заступника директора з виховної роботи Онопрієнко А.В. Мета методичного заходу - сприяти становленню громадянина - патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну незалежну, демократичну країну.


    Зустріч розпочалася з огляду-виставки класних куточків «Голодомор 1932-1933р.р.». Далі Алла Володимирівна розповіла, як школа працює в цьому напрямі виховної роботи, пов'язуючи з цією темою методичні наробки та матеріали, проведені позакласні заходи.
     Ефективність патріотичного виховання в позакласній діяльності значною мірою залежить від спрямованості виховного процесу, форм та методів його організації, залучення дітей до вивчення героїчної історії українського народу.
     Слід зазначити, що вихованці НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – ліцей» активно долучаються до проведення різних заходів з національно-патріотичного виховання (ярмарок, акцій, флешмобів, конкурсів, свят, тощо...). Закінчила виступ Алла Володимирівна висловом: «Патріотизм не закладений в генах, він явище соціальне по своїй природі і тому не успадковується, а формується. Патріотизму не вчать, його виховують.»
     У другій частині семінару педагоги-організатори Павліченко Олена Михайлівна та Федоренко Тетяна Віталіївна провели майстер-класи: «Школа рівних можливостей» на виявлення лідерських здібностей учнів, «Школа лідерів» на формування компетентностей у лідерській діяльності.
     Під час підведення підсумків роботи семінару учасники поділилися своїми враженнями. Методист ММК Глушко Л.В., звернула увагу, що збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого – це основа патріотичного виховання учнівської молоді. Проводячи різні виховні справи на патріотичну тематику, ми вшановуємо пам'ять про тих, хто загинув за волю України, зберігаємо пам'ять про трагічні події своєї країни. Ця трагедія не повинна повторитися.
Патріотизм – це високий обов'язок кожного педагога, кожного учня.