dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

«Осіння феєрія» в НВК «СЗОШ ЗОШ І-ІІІ ст.№1 з поглибленим вивченням української мови та літератури - ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.С.Малишка» міста Обухова


       Дивовижна краса матінки-природи. Вона обдаровує нас своїми щедротами, приносить радість і втіху від зібраного врожаю. Осіннє свято не оминуло і учнів НВК «СЗОШ –ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка», яке відбулося 27 жовтня 2015 року. Традиційним став захід «Осіння феєрія». Основа свята - це не лише продемонструвати, чим багата осіння пора, а й познайомитися з різними країнами світу. Кожна команда, обравши країну, повинна була виготовити інформативно-розважальну газету, представити національні страви обраної країни, підготувати композицію з природних матеріалів, а також здивувати своїми талантами, підготувавши художній номер.        

 

         Розпочалося свято з нашої України. Здається, що ми все вже про неї знаємо, але учням 5-А класу вдалося всіх здивувати новими фактами, колоритними стравами. 5-Б клас, переніс до Республіки Білорусь. У їхньому виконанні прозвучала пісня білоруською мовою «Косив Ясь конюшину». 6-А клас запросив до Угорщини. Всі дізналися, що угорці дуже люблять, як і українці, сало, роздивилися страви, яким вони надають перевагу, насолодилися грою на баяні та піснею.

         Незвичність свята полягає в тому, що сидячи на місці, можемо перенестись у будь-яку частину світу. Шляхи пролягли до Ізраїлю. Найбільшою несподіванкою стала пісня на івриті «Хава нагіла» та танець. Але найнесподіванішим було представлення Австралії. Учні настільки захопили глядачів дійством, яке відбувалося на сцені, що всі, затамувавши подих, чекали продовження. Наступним пунктом зупинки стали: Дагестан, Португалія. Чарівність цього свята в тому, що на кожному кроці чекають несподіванки та неймовірні враження. Наступна країна, яку обрали учні 8-Б класу, здивувала своєю екзотикою - це Єгипет. Вони заінтригували всіх присутніх ще до виступу, адже вирізнялись з-поміж інших своїми костюмами, які виготовили власноруч. Далі подорож була до Ірландії, Зімбабве.

         Ось так весело та цікаво учні вшанували осінь та познайомилися з країнами.