dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Присвятити себе дитині!

 

     Вже декілька років поспіль традиційно у Міжнародний День вихователя відзначається Всеукраїнський День дошкілля. За професією вихователя стоїть не просто педагог, це – любляча, самовіддана, терпелива, високопрофесійна людина. Всі, хто працює сьогодні в дитячих садках, варті великої поваги від громадськості та уваги від держави.
    Напередодні свята в усіх колективах дошкільних навчальних закладів міста Обухова проходили урочисті збори, дитячі ранки, дні відкритих дверей, спортивні розваги, екскурсії тощо. В цей день відзначали кращих працівників, нагороджували Почесними грамотами, Подяками.


    Завідувачка ДНЗ «Світлячок» Єременко Раіса Іванівна представляла Київську область на святкуванні Дня дошкілля, організованого Міністерством освіти і науки України, де була відзначена Дипломом та цінним подарунком за призове місце у Всеукраїнському конкурсі «Україна – рідний край». Ця звістка стала приємною для всіх дошкільників міста Обухів.
    Найщиріші слова вітання для працівників дошкільних навчальних закладів надійшли від міського голови Левченка О.М. та начальника управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради Мигаль М.Л.