dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Гран –прі у «Фаворита»

 

    Ансамбль танцю «Фаворит» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді«Романтик» вкотре підтвердив влучність свої назви і отримав визнання талантів діток-учасників колективу та його тренера – Стрембіцького Юрія Олеговича!

    26-27 вересня 2015 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний благодійнийдитячий фестиваль-конкурс «EURO MUSIC DANCE», з якого ансамбльтанцю «Фаворит» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик»повернувся переможцем – з премією Гран-прі фестивалю! В першийфестивальний день на сцені Київського університету ім. Бориса Грінченка уномінації «Хореографія» наші танцюристи на відмінно виступили у різнихвікових категоріях, показавши 5 номерів. Загалом в перший деньтанцювальні колективи з Києва, Обухова, Бучі та Фастова показали 29 хореографічних номерів.

     Середня група отримала першу премію за танок «Подільськівикрутаси», старша група - першу премію за танок «Ой, мамо, люблюГриця», а молодша група здобула другу премію за «Танок маленькихкаченят». Наступного фестивального дня у конкурсі-змаганні взяли участьпереможці за підсумками першого дня, всього відбулося 9 виступів. Наш«Фаворит» з його номером «Ой, мамо, люблю Гриця» отримав однаковукількість балів з сольним виступом киянки «Танго». Інтрига, хто ж отримаєпремію Гран-прі, тримала у напруженні всіх учасників та глядачів понад 2години, після чого голова поважного журі ( у складі іноземнихпредставників та вітчизняних діячів шоу-бізу ) Дмитро Коляденко оголосивпереможця фестивалю у номінації «Хореографія» - танцювальний колектив«Фаворит»!

      Долучаємося до гучних овацій в честь артистичних талановитих обухівчан та зичимо нових звершень!