dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

SMOL-консультування вже діє!

     У Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (далі – Академія) з 16 вересня 2015 року почала діяти авторська система науково-методичного on-line (science and methodological on-line – SMOL) консультування (далі SMOL- консультування).

     Працівники управлінь (відділів) освіти, методисти Р(М)МК, керівники навчальних закладів, вчителі, вихователі, батьки та інші особи одержали можливість скористатися ресурсами віртуальних кабінетів (всього 20), розміщених на порталі Академії ( http://академія.com.ua ), або ж  через портал звернутися до нас із текстовим запитом в електронній формі (далі – запит) щодо науково-методичного забезпечення власної освітньої діяльності.

     Запит відразу ж направляється до одного із 24 методичних відділів Академії, і якщо він надійде у першій половині дня, методичні рекомендації буде надіслано на офіційну електронну адресу навчального закладу (установи освіти) до завершення цього ж робочого дня.

    Якщо для розв'язання озвученої проблеми необхідно буде проводити прикладне наукове дослідження, удосконалити існуючу технологію тощо, запит, після його розгляду на науково-методичній консультаційній раді Академії, направлятиметься на кафедри (у закладі діють 4  кафедри та працюють 33 науковці – доктори і кандидати наук) для підготовки науково-методичних рекомендацій заявнику.

    Якщо ж розв'язок проблеми, окресленої у запиті, потребуватиме проведення фундаментального наукового дослідження, створення нової технології, залучення знань з інших наукових сфер тощо, запит направлятиметься до установ НАПН України, які співпрацюють із Академією відповідно до укладених угод.

Таким чином SMOL-консультування дозволяє:

  • Забезпечити постійне надходження здобутків сучасної прикладної і фундаментальної педагогічної науки, методик, ефективної практики в кожну «точку» освітньої системи регіону, де відбувається педагогічна дія.
  • Обласному закладу післядипломної освіти оновити зміст своєї діяльності і як вищому навчальному закладу, відповідно до вимог ст. 24 Закону України «Про вищу освіту», стати провідним галузевим науковим і методичним центром, проводити прикладні наукові дослідження в галузі освіти, сприяти поширенню наукових знань, здійснювати культурно-просвітницьку діяльність.
  • Установам НАПН України мати ефективний механізм постійної взаємодії з педагогічною практикою та можливість безпосереднього впливу на неї через результати власних наукових досліджень.

Запрошуємо до співпраці!