dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

В Броварах відбулася Спартакіада працівників освіти Київської області

  

    5 червня 2015 року в м. Бровари на стадіоні «Спартак» відбулася Спартакіада працівників освіти Київської області, у якій приймали участь команди педагогічних працівників з більшості районів та міст обласного значення Київщини.

    Захід проводився департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Київської обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України та Київською обласною організацією ФСП «Спартак».

     На урочистому відкритті Спартакіади з вітальним словом виступили: Цикалюк Анатолій Данилович, голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Стеценко Володимир Григорович, начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Ільченко Анатолій Іванович, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Онищенко Володимир Іванович, начальник управління освіти і науки Броварської міської ради. Також були присутні представники спортивної громадськості м. Броварів, ветерани спорту, вчителі та учнівська молодь.У трьох видах спорту (легкої атлетики, тенісу настільного та шашок) за першість боролися близько 300 спортсменів, кожен з яких представляв одну з 27 команд-учасниць.

    Команда педагогів міста Обухова достойно виступила на обласних змаганнях.