dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Продовжено цикл семінарів МО вчителів фізики, математики та інформатики, що об’єднані ідеєю створити "Галерею інноваційних відкритих уроків».

 

У жовтні цього навчального року продовжено цикл семінарів МО вчителів фізики, математики та інформатики, що об'єднані ідеєю створити галерею інноваційних відкритих уроків «А я роблю так». 23 жовтня відбувся семінар-практикум для вчителів що викладають фізику: «Індивідуальний освітній маршрут. Впровадження новітніх технологій при викладанні фізики».
    Захід було організовано міським методичним кабінетом на базі НВК «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Обухівської міської ради Київської області».
У ході семінару розглядалася система роботи з вдосконалення уроків фізики розроблена вчителями навчального закладу Губаненко О.П. та Каніщевим М.Г.
На думку доповідачів, кожен творчо працюючий вчитель прагне, щоб учні свідомо оволодівали фізикою (предметом, що формує сучасне розуміння закономірності будови світу) та розуміли, як отримуються наукові знання; вчилися використовувати спостереження, висувати гіпотези, робити теоретичні висновки та проводити експерименти. Доповіді викликали живий інтерес, захоплення та обговорення присутніми педагогами.
Розроблені та презентовані:
• моделі сучасних уроків різного типу;
• виготовлені власноруч Каніщевим М.Г дидактичні матеріали та прилади;
• віртуальна лабораторія для практичних робіт;
• методичні рекомендації щодо роботи вчителя фізики в школі.