dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт «Учнівська ліга “Здорова Україна”»

     зд5

7 березня на базі Академічного ліцею № 5 за сприяння Управління молоді та спорту Київської ОВА відбулася презентація пілотного фізкультурно-оздоровчого проєкту «Учнівська ліга “Здорова Україна”».

      До заходу долучилися учні 5-их класів та вчителі середніх шкіл Обухівського району. 

      Під час події були присутні представники Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства, Київської ОВА, Управління молоді та спорту, Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До спортивного заходу також приєднався заступник голови КОВА Віталій Власюк.

      В Академічному ліцеї №5 на заході відбулися спортивні ігри між командами школярів та Матч зірок із флорболу, семінар-нарада щодо проведення Ліги та майстер-клас зі спортивних ігор у доджбол, корфбол, петанк, регбі-5, бадмінтон.

      Наприкінці заходу організатори Ліги вручили громаді комплекти баскетбольних, футбольних та волейбольних м’ячів, набори для бадмінтону та ракетки для настільного тенісу. Також із подарунками долучилися представники Фонду Катерини Білоруської в рамках програми «Нова фізична культура».

зд1  зд2                                          

 зд3  зд4  зд6