dosh

 

 Управління освіти

dosh

  Нормативно-правова база

dosh  ЦПРПП

Gallery Icon Заклади загальної середньої освіти

Contact IconЗаклади дошкільної освіти

dosh

Позашкільні заклади

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта

Contact IconІРЦ

Contact Icon

Дистанційне навчання

Contact Icon

Публічні закупівлі

Із кабінету інформатики у навчальні класи. Школа комп’ютерної грамотності.

 

   У свій час Цицерон сказав: «Не настільки прекрасно знати латину, як ганебно її не знати». Сьогодні це стосується інформаційно-комунікаційних технологій. У сучасному світі ІКТ є важливою і невід'ємною частиною держави, бізнесу та приватного життя.
    Головною метою її розвитку є забезпечення загального доступу до освітніх ресурсів шляхом інтенсивного впровадження новітніх методів навчання, комп'ютеризації та інформатизації. Комп'ютери мають перейти із кабінету інформатики у навчальні класи, призначені для вивчення фізики та географії, літератури та музики, хімії та біології...
    Для вирішення завдання підготовки вчителів до використання інформаційних технологій ММК управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради були використані різні можливості. Одна з них – створення на базі міських закладів освіти майданчиків в рамках програми «Інтел. Навчання для майбутнього».
З метою поширення методик застосування ІКТ у навчальному процесі, 6 вересня відбувся семінар «Організація навчання вчителів за програмою Intel.» та засідання тренерів за програмою «Intel. Навчання для майбутнього».
Навчання за програмою Інтел у 2011-13 н. р. пройшли 70 педагогів міста Обухова.
   Досягнення позитивних результатів у впровадженні ІОС значною мірою залежить від розуміння кожним вимог інформаційного суспільства, своєчасного вирішення проблем у розвитку освітньої системи держави.
   На прохання педпрацівників методичним кабінетом організовано школу комп'ютерної грамотності для малодосвідчених вчителів. Заняття проводить методист управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради Карнаух О.В.