Учні Академічного ліцею ім. В. Мельника м. Обухова за сприяння Управління молодіжної політики та національно - патріотичного виховання Київської ОДА відвідали Пластовий вишкільний центр
24-25 жовтня учні Академічного ліцею ім. В. Мельника м. Обухова за сприяння Управління молодіжної політики та національно - патріотичного виховання Київської ОДА відвідали Пластовий вишкільний центр , що з минулого року функціонує у м. Бучі. Діти мали декілька занять, покликаних формувати командний дух, удосконалити вміння спілкуватися (і це найбільше вразило багатьох: протягом кількох годин ні в кого не виникло потреби звернутися до гаджетів. Виявляється, так теж можна жити цікаво!). Крім того, під майстерним керівництвом пана Руслана Тригуба, відомого в Обухові волонтера, наставника молоді і справжнього патріота, учасники тренінгу відпрацьовували вміння взаємодіяти у незвичних або скрутних життєвих ситуаціях, у тому числі й нештатних, викликаних аваріями, чи таких, що мають кримінальне підґрунтя. Професійність тренера запалювала дітей так, що вони, замість поспати зайву годину, о 7.30 ранку у повному складі, з блокнотами, ентузіазмом та добровільно (хіба за незначними винятками) прибули до актової зали, де пан Руслан провів, на їхнє наполегливе прохання, ще один тренінг з домедичної допомоги. Усі ретельно записували правила й поради, а також залюбки брали участь у практичній частині заняття.
Надзвичайно емоційно й результативно пройшов тренінг «Антисуржик. Чиста мова», проведений кандидатом історичних наук Віталієм Гайсенюком. Діти не тільки порівнювали правильне з неправильним, а й вводили одержану інформацію в практику.
Справжнім щастям виявилися для наших малорухомих чад мотузяна переправа та фортепіано біля місця ватри.
Опікувалася організацією та проведенням усього багатогранного дійства, включаючи харчування та проживання, головний спеціаліст Управління молодіжної політики та національно -патріотичного виховання Київської ОДА Потєхіна Ольга Володимирівна. Дякуючи їй, усе пройшло чітко, без збоїв, ураховуючи те, що одночасно проводилося кілька заходів. Діти одержали хороші враження, а найголовніше – практичні навички та досвід. Спасибі всім, хто сприяв цьому. Затрати часу, коштів, енергії дорослих обов’язково будуть реалізовані якісними здобутками нинішніх дітей (думаю, у недалекому майбутньому).
Н.В. Опенько