Семінар-практикум учителів інформатики «Формування ключових компетентностей на уроках інформатики та позаурочний час»
До хорошого уроку вчитель готується все життя.
В. Сухомлинський
Новий етап у розвитку шкільної освіти пов'язаний з упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів.
Компетентнісна освіта зорієнтована на практичні результати, досвід особистої діяльності, вироблення ставлень, що зумовлює принципові зміни в організації навчання, яке стає спрямованим на розвиток конкретних цінностей і життєво необхідних знань і умінь учнів.
Обговорити методи впровадження компетентнісної освіти зібралися 2.03.2018 року вчителі інформатики міста Обухова. Захід відбувся на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- ліцей»Обухівської міської ради Київської області.
У закладі працює творча група, у складі якої Косюга Т.М., Байдур О.В., Бондаренко Л.І., Григоренко С.С.. Вони поділилися своїм практичним досвідом.
Організували захід Карнаух Олена Володимирівна (методист ММК) та Вольська Марина Миколаївна (заступник директора з НВР закладу).
Семінар-практикум пройшов у дружній невимушеній атмосфері, розглянуто багато матеріалів практичного спрямування, які безпосередньо можна використати на уроках. Відбувся обмін думками з приводу майбутньої реформи Нової української школи, програмного та технічного забезпечення, організації навчального процесу.
Компетенції для учня- це образ його майбутнього, а ми педагоги його творці.